Videoreklaam

Soovid maksimeerida oma kampaaniate ulatust ja tulemusi ning pakkuda oma klientidele väärtuslikku ja haaravat sisu kanalis, kus igapäevaselt veedab aega 80% Eesti internetikasutajatest? Või soovid parandada TV-reklaami efektiivsust, sest Sinu sihtrühm ei vaatagi enam telerit? Aga kuidas Sulle meeldib idee näidata oma reklaami kasutajatele, kes just praegu otsivad sarnast toodet?

 

YouTube on Google reklaamikanal, mis just seda võimaldabki.

Võta ühendust

Kuidas see töötab?

Videoreklaam loob vaatajaga tugevama sideme ja sobib hästi brändituntuse tõstmiseks, uutest toodetest või müügikampaaniatest teavitamiseks ja lojaalsuse kasvatamiseks.

 

Kaardistame Sinu klientide huvid ja käitumismustrid, et näidata reklaame ainult õigetele kasutajatele. Lisaks reklaamklipile ilmub YouTube video kõrvale ka Sinu bänner, mis tuletab klientidele Sinu pakkumist meelde ka siis, kui nad vaatavad oma videot. Just nii jõuavadki kliendid kõige lihtsamalt ja mugavamalt Sinu kodulehele.

Võta ühendust

Sinu kasu

Aitame Sul Youtube’s üles leida kliendid ja kõnetada neid Sulle unikaalsel moel.

 

Töötame välja kontseptuaalse lahenduse, teeme videoproduktsiooni ning seadistame ja optimeerime kampaaniad koos alati kättesaadavate interaktiivsete raportitega.

Võta ühendust