Uudised / blogi
01.11.2017

Uuenduslik meediahaldust lihtsustav toode tõi FCR Media’le rahvusvahelise autasu

17. oktoobril jagas otsingu-, info- ja telekommunikatsiooni ettevõtteid ühendav assotsiatsioon SIINDA (the Search and Information Industry Association) Hispaanias Valencias toimunud iga-aastasel auhinnatseremoonial tunnustust tänavustele tõhusaimatele ning innovaatilisematele lahendustele oma valdkonnas. Kuldse autasu pälvis teiste seas ka FCR Media Eesti, tootega SyncMe, kategoorias turundus, reklaam ja müügiedendus.
 
FCR Media Eesti müügi- ja turundusjuht Anni Merivee:

Viimasel kümnendil on oluliselt muutunud tarbimisharjumused ja kohad, kust inimesed infot otsivad ja leiavad. Infoportaalide ja -kataloogide osakaalu vähenemist kompenseerib jõuliselt digimeedia kanalite tõus. SyncMe annab võimaluse minimaalse vaevaga hallata infot mõlemas.
Erinevad info- ja sotsiaalmeediakanalid peaksid ettevõtte nähtavaks muutmist lihtsustama. Paraku leiame end tihti seisust, kus ettevõtte erinevate kontode ja läbi nende veebi paiskuva info haldamine kasvab üle pea. Just siin tulebki appi SyncMe.
Usun, et toote kõigile arusaadav kontseptsioon ning ülim tõhusus olid eelkõige need, mis rahvusvahelisele žüriile muljet avaldasid ja tänu millele ka auhind koju tuua õnnestus.
 
SyncMe näol on tegu rakendusega, mis võimaldab läbi ühe keskkonna hallata infot 18 erinevas kanalis. Nende hulgas on nii GPS-i ja kaardirakendused, infoportaalid, otsingumootorid kui ka sotsiaalmeedia. Läbi SyncMe on võimalik sisestada ettevõtte põhiandmeid ja erinevaid sooduskampaaniaid või muud turundusinfot.
 
SyncMe võimalustega saab täpsemalt tutvuda siin: www.syncme.ee
 

Ole kursis värskete digiuudistega:

Eesti esimene digiturunduse
e-raamat algusest lõpuni
Omanda ülivajalikud teadmised kasumlikumate turundusotsuste tegemiseks

Soovin e-raamatut

Kui terve on sinu koduleht? Testi tasuta! Open