Uudised / blogi
21.04.2015

FCR Media osales taas Tartus Maamessil

16-18.04.2015 osales FCR Media teist aastat Tartu Maamessil. 1182 on Maamessi ametlik infopartner ja nii oli ka maamessi alal püsti pandud ametlik 1182 infopunkt. Omaette boksis toimus ka infokataloogi Kontakt jagamine.

16-18.04.2015 osales FCR Media teist aastat Tartu Maamessil. 1182 on Maamessi ametlik infopartner ja nii oli ka maamessi alal püsti pandud ametlik 1182 infopunkt.

Maamessi korraldusmeeskond on meie eest alati väga hästi hoolt kandnud. Nii saime taas heitlikku ilma trotsides infot jagada  spetsiaalselt meile püstitatud kaunist puitmajakesest.

Kuna väljaspool linna on KONTAKTi kataloog endiselt väga hinnas, siis oli ka sel aastal paljudel inimestel võimalik oma kataloog just Maamessilt koju viia. Et kataloog kellelgi saamata ei jääks, jagasime seda samaaegselt ka Tartu Lõunakeskuse juures. Kokku jagasime kahes erinevas punktis 3 päeva jooksul 3000 kataloogi. Huvi on jätkuvalt väga suur, piirkond on lai ning seoses sellega toimub sel aastal veel vähemalt kaks jagamisüritust Lõuna-Eesti piirkonnas.

1182 ja KONTAKT on FCR Media tuntud infomeedia kaubamärgid, meie toodetega saab tutvuda siin!

Ole kursis värskete digiuudistega:

Eesti esimene digiturunduse
e-raamat algusest lõpuni
Omanda ülivajalikud teadmised kasumlikumate turundusotsuste tegemiseks

Soovin e-raamatut

Kui terve on sinu koduleht? Testi tasuta! Open