Uudised / blogi
10.11.2016

FCR Media Group võitis Baltikumi ettevõtte parima välistehingu auhinna

Eestis asuv FCR Media Group ostis tänavu suvel Belgia suurima digitaalmeedia agentuuri Truvo varad. Osa Truvo tegevusest liideti FCR Media Belgiaga, ettevõte võttis üle 310 töötajaga tegevuse. Tehingut tunnustati 28. oktoobril toimunud Balti M&A ja erakapitali foorumil välisturgude tehingu auhinnaga.

FCR Media Belgia pakub erinevaid digitaal- ja infomeedia  teenuseid väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.


FCR Media grupi tegevjuht Jon Martinsen näeb Belgia turule sisenemisel suurt potentsiaali: “Sel suvel tehtud investeering Belgias oli FCR Media jaoks suur sündmus, sest kasvasime seeläbi märkimisväärselt. Usun, et meie roll turul on oluline – aitame Belgia ettevõtetel parandada ja hallata oma nähtavust veebis ning soodustada suhtlust klientidega.”


FCR Media Eesti ja Läti filiaali tegevjuht Kristiina Tukk : “FCR Media Grupp on Eestist alguse saanud ettevõte, mis on tänaseks kasvanud Baltikumist üheks Euroopa suurimaks digi-ja infomeedia agentuuriks. Eesti klientidel on sellest vaid võita, sest uute regioonide avamine annab meile võimaluse lihtsasti kopeerida teistel turgudel edukalt käivitunud tooteid/teenuseid”


Tänaseks saab FCR Media puhul rääkida toimivatest edulugudest kümnes Euroopa riigis, kus grupi ettevõtted pakuvad oma klientidele edukaid digitaalmeedia ja -turunduse lahendusi. Enamikes riikides ollakse ka Google Premium partneriteks.


FCR Media grupp tegutseb 12 riigis, kus ollakse tööandjaks 1200 inimesele. Digi- ja infomeediateenuste pakkumine Eestis, Lätis, Leedus, Rootsis, Iirimaal, Tšehhis, Slovakkias, Rumeenias, Ungaris, Horvaatias ja Belgias, teeb FCR Mediast kõige laiahaardelisema digiturundusagentuuri Euroopas. Ettevõtte aastakäibeks on enam kui 130 miljonit eurot.

Täpsem ülevaade Balti M&A ja erakapitali foorumi 2016. aasta galaüritusest Riias:

http://www.sorainen.com/et/uudised/5260/baltimaade-aastatehingute-tegijad-on-trilini-providence-ja-fcr

Ole kursis värskete digiuudistega:

Eesti esimene digiturunduse
e-raamat algusest lõpuni
Omanda ülivajalikud teadmised kasumlikumate turundusotsuste tegemiseks

Soovin e-raamatut

Kui terve on sinu koduleht? Testi tasuta! Open