Uudised / blogi
27.03.2017

FCR Media digimeediateenuseid saab nüüd osta e-poest!

Võimalus osta tooteid ja teenuseid internetist on muutunud normaalsuseks, seda ka kõige personaalsemate ostude puhul — paljud meist ostavad näiteks enamiku riietest, kodutehnikast ja miks mitte igapäevast toidukraamigi laua tagant tõusmata.

Kuigi digirevolutsioon käib kaubanduses täie hooga, peavad paika ka vanarahva tarkused — näiteks tuntud ütlus, et kingsepp ise käib ikka paljajalu. Nii saame öelda, et oleme esimeseks digitaalmeedia agentuuriks Eestis, kes oma tooted veebipoodi müügile paiskab. Sarnaseid lahendusi kasutatakse mujal maailmaski üsna vähe.

 

Miks on lihtsam osta e-poest?

Meie valikus on mitmeid teenuseid, mille puhul on vajadus müügiesindajaga konsulteerida minimaalne või suisa olematu. Püüdleme samas ka ise pidevalt selle poole, et meie teenused oleksid võimalikult selgelt kodulehel kirjeldatud ja ostuotsuse langetamiseks poleks vaja täiendavaid selgitusi jagada. Samas, võimalus lisainfot saada on alati olemas läbi meie kodulehel oleva kontaktvormi, vastame kiiresti!

Senise praktika põhjal saame väita, et huvi otse veebist teenuste tellimise vastu on pidevalt olemas. Hakkasime veebilehte teadlikult müügikanalina kasutama aasta eest, üsna lühikese ajaga suutsime märkimisväärselt kasvatada saadud päringute hulka ja tänaseks on kasvanud veebist saadud päringute põhjal tehtavate tehingute arv kümnekordseks võrreldes aastatagusega.

Seni on tehingud lõpule viidud ikkagi müügiesindaja abiga, mis tähendab täiendavat kontakti telefonitsi või meilisti ja seeläbi ka täiendavat ajakulu.
 

Üks eelis on veel: lisaks väiksemale ajakulule tehingu sooritamisel on meie veebipoes müüdavatel toodetel ka soodsamad hinnad.

 

Mida saab veebipoest osta?

Otsustasime alustada tasa ja targu ning panime esimesena e-poodi müüki Google kaardikonto korrastamise teenuse. Põhjuseks just see, et tegu on enamikele ettevõtetele väga vajaliku teenusega, kuna korras Google kaardikonto tagab märksa tõenäolisemalt kliendi kohale jõudmise ettevõtte esindusse. Google Maps’i navigeerimisrakendus on muutunud väga populaarseks ning paljud kasutavad õigesse sihtkohta jõudmiseks just antud rakenduse otsingut.

Seeläbi on tihti tegu ettevõtte esmase visiitkaardiga. Sageli tekib küsimus, et kui ettevõtte info on Google’i kaardil automaatselt korrektne ja nähtav, siis miks peaks kaardikontot veel eraldi registreerima?

Tegu on turvariskiga — kui Sa kontot ise ei registreeri, võib seda teha keegi teine, näiteks konkureeriv ettevõte. Samas teatas Google juba 2015. aasta suvel, et ettevõtete poolt omaks tunnistamata kaardikontosid hakatakse kaardilt eemaldama ning osade kontode puhul on seda juba ka tehtud.

Kui Sa pole oma ettevõtte kaardikontot omaks tunnistanud, kasuta võimalust ja soorita ost Eesti esimeses digitaalmeedia teenuste e-poes!
Omalt poolt lubame, et täiendame e-poes müüdavate teenuste valikut juba lähiajal!

Mine E-Poodi ->

Ole kursis värskete digiuudistega:

Eesti esimene digiturunduse
e-raamat algusest lõpuni
Omanda ülivajalikud teadmised kasumlikumate turundusotsuste tegemiseks

Soovin e-raamatut

Kui terve on sinu koduleht? Testi tasuta! Open