Uudised / blogi
26.08.2016

Eesti meisternaiskond nüüd FCR Media nime all!

Viimasel kümnendil Eesti naiste korvpalli üheks valitsejaks olnud Audentese Spordiklubi naiskond, kes möödunud hooajal kandis 1182 Tallinn nime, kolib uuest hooajast alates Raplasse. Naiskonnast saab Rapla Korvpallikooli püramiidi osa ning ametlikuks nimeks FCR Media/Rapla KK. Naiskond, kes on viimase 10 hooaja jooksul võitnud 8 Eesti Meistritiitlit, osaleb eeloleval hooajal Eesti Läti-Ühisliigas, Naiste Balti liigas (BWBL) ning Eesti Meistri – ja karikavõistlustel.
 
Suur osa võistkonna põhituumikust ning treenerid jäävad uue ilme ja koduklubi leidnud võistkonnas samaks. Treenerite pingil jätkab duo Howard Frier ja Gerly Kostla. Põhiraskust kannavad Eesti koondise mängijad Pirgit Püü, Laina Mesila-Kaarmann, Annika Köster, Marit Maaring; eelmise hooaja 1182 Tallinn koosseisust jätkavad ka Ellen-Anett Põldmaa ja Glenda Tamar. Eelnimetatule lisanduvad nii Raplast kui ka Tallinnast pärit noormängijad, võõrleegionärid Hollandist ja Valgevenest ning comebacki teeb korvpalliareenile suurte kogemustega Kerdu Arbet-Lenear. Naiskond treenib nii Tallinnas kui ka Raplas ning kodumänge peetakse Raplas Sadolin Spordihoones. Naiskonna managerina jätkab endiselt Rando Reining.

Naiskonda 10 varasemat hooaega vedanud ja mänedžeri töö teinud Rando Reining kommenteeris hooajaeelset uudset olukorda järgnevalt: „Alustuseks soovin tänada Audentese Spordiklubi pere, kellega on aastaid meeldivat koostööd tehtud.  Kuna olude sunnil meie senine koostöö katkes, siis esimene klubi, kelle poole pöördusin, oli Rapla Korvpallikool. Kuigi nad on aastaid olnud meie naiskonnale konkurendiks, siis eriti viimastel aastatel on mulle  sümpatiseerinud nende tegevus. Mul on väga hea meel, et meie naiskond sai liituda klubiga, mis on üks vähestest Eestis, kus meeste/noormeest ja naiste/neidude korvpallile osutatakse võrdset tähelepanu - Eestis on see harukordne.  Loodan ja usun, et suurepärased kohalikud fännid võtavad meid omaks. Loodetavasti õnnestub ühise koostöö tulemusena hooaja lõpuks meistritiitel korvpallipealinna tuua. “
 

Ole kursis värskete digiuudistega:

Eesti esimene digiturunduse
e-raamat algusest lõpuni
Omanda ülivajalikud teadmised kasumlikumate turundusotsuste tegemiseks

Soovin e-raamatut

Kui terve on sinu koduleht? Testi tasuta! Open