Uudised / blogi

Uudised / blogi

2018-07-10
FCR Media esindajana oli mul võimalik taaskord osa saada Google’i suurimatele partneritele mõeldud konverentsist, seekord kohtusime Jurmalas. Allpool viis mõtet, millised kohtumiselt kaasa võtsin.
2018-05-22

Ei ole mingi saladus, et Eesti inimestel on nii vaba aega kui majanduslikke võimalusi rohkem kui kunagi varem. Samas on väga palju võimalusi ka raha kulutamiseks – sellele ei konkureeri mitte ainult reisifirmad, vaid sisuliselt kõik, kellel on pakkuda midagi, millele inimesed oma vaba aega ja raha kulutada võiksid.  Seega saavutab edu nutikaim, kes viib oma toote-teenuse inimesteni ilma, et see tüütuks muutuks.

2018-04-10
Kingitud hobuse suhu pole Eestis kombeks vaadata, aga piilume siiski selle taha, mida  see juubelitähistusega märgis Eesti ettevõtetele tähendab. Meie kliendiks oli Sokisahtel, kes on ilmselt kõigile tuntud suka-sokipood, tegutsedes nii jae- kui hulgimüüjana juba 2009.aastast. Neil on  müügikohad  üle Eesti parimates kaubanduskeskustes ja e-pood nii Eesti kui ka välisturgudel.  
2018-03-27

Otsingumootoriturunduses on võimalik näha kolme keskset suunanäitajat. Vajadus ja kavatsus, eelkõige pidades silmas lõppkasutajat ning tema ajas muutuvaid käitumismustreid. Andmete tähtsuse tõus turundusotsuste tegemisel ja ka esimest kahte suunava masinõppimise üha suurenev pealetung.

Tutvustasime Veebimajutus.ee partneritele millised trendid viivad edasi digiturunduse maastikku ning keskendusime pikemalt Google'i toodete arengule. 
2018-02-22

Meeldib see meile või mitte, aga digiturundusest on saanud maailma kõige kargem turundus- ja müügitööriist. Sellest sõltub üha enamate äride ellujäämine või kadumine. Ole sa suur või väike, olgu sinu kliendid  äri- või eraisikud, selle võrgu silmad ei ole kellegi jaoks liiga suured. Üks sellistest võrkudest on ka Facebook.

2018-02-07
Sotsiaalmeedias turundamise populaarsus kasvab igapäevaga. Loe lisaks, mida Facebook oma tootearenduses oluliseks peab ja kuidas seda enda ettevõttele kasulikult ära kasutada.
2018-01-22
Kui viimastel aastatel on Google’i otsingutulemustes headele positsioonidele jõudmise peamisteks eeldusteks olnud sisukas, funktsionaalne ja mobiilisõbralik veebileht, siis 17. jaanuaril teatas Google, et alates käesoleva aasta juulist hakkab veebilehe allalaadimiskiirus otseselt mõjutama seda, mis järjekorras otsingutulemusi kuvatakse.
2018-01-15
SEO liiklus on usaldusväärne ja kvaliteetne, Google Adwords (Search + Display) annab aga paindlikkuse, mida iga ettevõte oma turundustegevustes vajab.
2017-12-21
Google AdWords tööriistad jagunevad suures osas kaheks: Google Search ja Google Display Network. Kindlasti peaksid mõlemad olema oluline osa Sinu digikampaaniast. Loe lähemalt millal mida kasutada.
2017-12-06
Palju on vaieldud selle üle, millesse digiturunduse ajastul (loe: praegu) investeerida. Siinkohal lähevad ekspertide hinnangud tihti lahku – räägitakse, et SEO on kuningas ja vastupidi.
2017-11-01
17. oktoobril jagas otsingu-, info- ja telekommunikatsiooni ettevõtteid ühendav assotsiatsioon SIINDA (the Search and Information Industry Association) Hispaanias Valencias toimunud iga-aastasel auhinnatseremoonial tunnustust tänavustele tõhusaimatele ning innovaatilisematele lahendustele oma valdkonnas. Kuldse autasu pälvis teiste seas ka FCR Media Eesti, tootega SyncMe, kategoorias turundus, reklaam ja müügiedendus.
 
2017-10-24

FCR Media Eesti on üks väheseid Google’i suuri partnereid Eestis, mistõttu oli mul võimalus osaleda New York’is toimuval iga-aastasel partnerite tippkohtumisel. FCR Media on Google’i partner põhjusel, et väga suur osa Eesti väikestest ja keskmistest ettevõtetest on usaldanud enda digitaalse turundamise meie kätte.

Eesti esimene digiturunduse
e-raamat algusest lõpuni
Omanda ülivajalikud teadmised kasumlikumate turundusotsuste tegemiseks

Soovin e-raamatut

Kui terve on sinu koduleht? Testi tasuta! Open