Uudised / blogi

Uudised / blogi

2017-05-04
Martin Varrand, digiturunduse spetsialist: Digiturundus on tulnud selleks, et jääda. See on muutnud viisi, kuidas ettevõtted oma tooteid ja teenuseid turundavad, ja mis peamine, kuidas turunduse tulemusi mõõdavad. Õigem on ehk öelda, et digiturundus pakub selleks enneolematuid võimalusi. On veel üksjagu teed minna, et kõik ettevõtted selle potentsiaali mõistaksid ja seda kasutaksid.
2017-04-21
Siiri Oden, Google AdWords’i kontohaldur  toob välja 13 põhjust, miks AdWords’i reklaam tihtipeale kasu ei too.
 
2017-04-07
Oleme ka varasemalt kirjutanud, et Google My Business kaardikonto on ülimalt tähtis väljund iga ettevõtte jaoks. Hoolimata sellest on see paljudel ettevõtetel endiselt korrastamata. Vaata näiteid, milline peab üks õige Google My Business kaardikonto välja nägema!
2017-03-29
Martin Kesküll, kontohaldur: Remarketing (ka retargeting) ehk eestikeeles taasturundus on see, kui näitame oma reklaame neile inimestele, kes on me kodulehte või mobiiliäppi juba külastanud, kuid meile soovitud tegevuse sooritamata jätnud. 
2017-03-27

Võimalus osta tooteid ja teenuseid internetist on muutunud normaalsuseks, seda ka kõige personaalsemate ostude puhul — paljud meist ostavad näiteks enamiku riietest, kodutehnikast ja miks mitte igapäevast toidukraamigi laua tagant tõusmata.

2017-03-23
Siiri Oden, digimeedia projektijuht: Google AdWords on reklaamikanalina juba üle 16 aasta pakkunud efektiivseid ja tulemuslikke reklaamivõimalusi. Kui Sul AdWordsiga veel otsene kokkupuude puudub, siis olen Sulle selle artikliga  teenäitajaks.
2017-03-13

Martin Varrand, Digiturunduse spetsialist

Ettevõtjatega suheldes olen mitmeid kordi kuulnud, et Facebooki reklaamid ei tööta. Need ei too soovitud tulemusi ja usk Facebooki kui reklaamikanalisse on sellega kadunud.
2017-03-03

Elmo Jõeleht, E-Kanalite müügijuht.
Tihti räägitakse SEO-st (kodulehe optimeerimisest otsingumootoritele) üldise märksõnaga — SEO. Teemasse süvenedes selgub, et SEO jaotub kaheks väga oluliseks osaks. Vaatame lähemalt, mis need on.

2017-02-21
Martin Varrand, Digiturunduse spetsialist.
Brändi tähendus on läbi aastate muutunud ja tänase päevani kuuleb selle mõiste kohta mitut definitsiooni. Üks on kindel — bränd ei ole toode, neid kaht aetakse väga tihti segamini ja on oluline mõista, mis on nende vahe.
2017-02-16

Martin Varrand, Digiturunduse spetsialist

Facebooki piksel on JavaScript kood (tükk koodi), mis paigaldatakse ettevõtte kodulehele. See kood hakkab jälgima kodulehel toimuvat ja edastab seejärel andmed tagasi Facebooki. 
2017-02-09

Elmo Jõeleht, E-kanalite müügijuht,

Palju räägitakse kodulehel toimuva analüüsimise kontekstis Google Analytics’ist, kuid selle kõrval on teenimatult varju jäänud Google Search Console, kuigi tegu on väärt tööriistaga, mida ei tohiks alahinnata. Inimesed, kes on igapäevaselt digiturunduses, puutuvad sellega tihti kokku, kuid kui Sina ei ole puutunud, siis loe see kirjutis läbi.

2017-02-03

Elmo Jõeleht, E-Kanalite müügijuht

Sa oled eelmistes osades (1. ja 2.) üle vaadanud selle, mis on see toode või teenus, mida Sa soovid müüa ning selle, kes on Su kliendid ning Sa soovid hakata müüma. TORE! Vaatame, mis on vahendid ja võimalused reklaamimiseks.

Eesti esimene digiturunduse
e-raamat algusest lõpuni

Omanda ülivajalikud teadmised kasumlikumate turundusotsuste tegemiseks

Soovin e-raamatut

Kui terve on sinu koduleht? Testi tasuta! Open