Tööpakkumised

MÜÜGIHAI

Lisatud: 15. november 2017
Mul on siiralt hea meel, et leidsid tee siia! Olen Eesti suurim digimeedia agentuur suurepäraste digimeedia teenustega ja andekatest spetsialistidest koosneva meeskonnaga.
Tundub nagu paremini ei saakski?
Sa sobid suurepäraselt meie juurde, kui Sinus on tahet nihutada enda suutlikkuse piire, tarkust märgata klientide kasvupotentsiaali ning Sa tunned siirast rõõmu inimestega suhtlemisest. Meie jaoks on oluline, et Sa oled varasemalt kokku puutunud nii müügiga kui Google AdWords`iga. Tead, mis on SEO, Sind paelub digiturunduse maailm ning valdad vabalt eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas, vene keele oskus tuleb ainult kasuks. 
 
Meie juurest saad Sa korraliku koolituse ning hea juhi, kelle käe all on võimalus areneda ja püsida tööturul konkurentsivõimelisena. Saad võimaluse teenida töötasu, millele meie piire ei sea. Ja loomulikult sporditoetuse, pannkoogilõunad, pinksiturniirid ning palju muud, mis igapäevase kontorielu toredaks muudavad!

Kui ülaltoodu pani Sul Silma särama, siis meie uksed on Sulle valla! Saada oma CV märksõnaga „Müügihai“ aadressile personal@fcrmedia.ee või kandideeri läbi keskkonna.


Asukoht

Tallinn


Töö algus

Kokkuleppel


Tööaeg

Täistööaeg


Kontakt

personal@fcrmedia.ee

Kandideeri

Vali fail
Eesti esimene digiturunduse
e-raamat algusest lõpuni
Omanda ülivajalikud teadmised kasumlikumate turundusotsuste tegemiseks

Soovin e-raamatut

Kui terve on sinu koduleht? Testi tasuta! Open