Teenused

Taasturundus - Google AdWords Retargeting

VÕTA KOHE ÜHENDUST

Just! Meie teame, kus Sinu potentsiaalne klient on. Kui Sul on veebileht, siis suure tõenäosusega toimub veebilehel ka mingis mahus liiklust, sõltuvalt sellest, kui palju oled tegelenud oma veebilehe turundamisega. Liikluse moodustavad kasutajad, kes on mingil konkreetsel põhjusel Sinu ettevõtte vastu huvi tundnud. Meie salvestame Sinu lehel need külastused, et luua potentsiaalsete klientide list, keda Sinu lehele tagasi tooma hakkame.
 

Kuidas külastajad kodulehele tagasi kutsuda?

 Kiire elutempo, suur infovoog ja kõikvõimalikud segajad panevad inimesi unustama, miks nad Sinu kodulehele tulid. Koduleht mattub teiste avatud akende alla töölaual, mis kiiremat reageerimist nõuavad ja sinna see jääbki. Nii ei jõuta süvendeda Sinu pakutavatesse teenustesse ja toodetesse ega ka headesse pakkumistesse.


Aita inimestel meenutada, kasuta Google AdWords’i TAASTURUNDUST!

Google AdWords’i taasturunduse kampaania võimaldab näidata reklaami just neile, kes on juba Sinu ettevõtte kodulehte külastanud. Kui inimene on juba Sinu kodulehte külastanud, suurendab tõenäosust, et ta ostab või vormistab tellimuse.


 
FCR Media sertifitseeritud Google’i toodete spetsialistid loovad Sulle taasturunduskampaania!
Alati pole mõtet kõike ise teha. Erinevate rakenduste kasutusjuhendeid oskame me kõik lugeda ja seeläbi mõista ka teenuse olemust. Spetsialisti eeliseks on kiirus ja kogemused.

Võta meie spetsialistiga ühendust ja küsi lisa!

 

Küsi pakkumist

Eesti esimene digiturunduse
e-raamat algusest lõpuni
Omanda ülivajalikud teadmised kasumlikumate turundusotsuste tegemiseks

Soovin e-raamatut

Kui terve on sinu koduleht? Testi tasuta! Open