Yandex.Direct

Yandex.Direct – taskukohaseim viis jõuda vene keelt kõnelevate uute klientideni nii Eestis kui mujal Maailmas

Kas teadsid, et Eestis ligi 30% elanikest* peavad enda emakeeleks vene keelt ja sina saad nendele enda teenuseid ja tooteid reklaamida siis, kui nad neid otsivad?

 
Ainult sihitud näitamine Mõõdetav tulemus Maksa ainult kodulehe külastuste eest

Yandex.Direct katab suure osa venekeelsest kvaliteetsisust internetis, mida nii Eestis kui mujal Maailmas viibivad vene keelt kõnelevad inimesed tarbivad, alates Yandex.ru otsingumootorist lõpetades populaarsemate venekeelsete veebilehtedega.
 

Reklaami näidetakse vaid nendele, kes tunneb huvi või on juba valmis tarbima Sinu tooteid ja teenuseid!

Yandex.Direct näitab reklaami kontekstipõhiselt. Kontekstipõhine reklaam saab kliente Sinu kodulehele erinevalt meelitada: kas otse või sõltuvalt kliendi käitumisest internetis. Esimesel juhul kuvatakse reklaame, kui klient otsib Sinu tooteid või teenuseid Yandex otsingumootoris ja teisel juhul sobitub relevantse veebilehe sisuga, mida klient loeb.

Kui palju maksab?

Yandex.Direct’is maksad vaid selle eest, kui potentsiaalne klient jõuab sinu kodulehele. Kampaania eelarve sõltub sellest, kui palju oled valmis reklaami investeerima. Meie aitame Sinul leida optimaalse kampaania eelarve, arvestades reaalset inimeste huvi antud toote ja teenuse kohta.

 

Meie aitame Sind kampaania seadistamisel ja selle efektiivsuse tõstmisel

Meil on olemas need teadmised ja kogemused, et seadistada kampaania nii, et Sinu reklaam jõuab uute potentsiaalsete klientideni. Niimoodi aitame uute klientide leidmisel säästa Sinu raha.
 

Kas see tundub Sulle huvitav? Siis täida allpool olev kontaktvorm ja me võtame Sinuga ühendust!

Küsi pakkumist

Eesti esimene digiturunduse
e-raamat algusest lõpuni
Omanda ülivajalikud teadmised kasumlikumate turundusotsuste tegemiseks

Soovin e-raamatut

Kui terve on sinu koduleht? Testi tasuta! Open