Timify

Timify – innovatsioon broneerimises!

Liitu kohe ja hakka juba täna inteneti teel broneeringuid saama. Kasuta TIMIFY kalendrit, et hallata oma graafikut, personali ja kliente.
 
See kõik on
täiesti TASUTA!
 

Ole leitav ja broneeritav infoportaalist 1182!

Paljud kliendid kasutavad teenuste otsimiseks ja kohalike firmade kohta lisainfo saamiseks infoportaale: need on jätkuvalt esimene koht, kust nad teenusepakkujaid leiavad. Nüüd saavad kliendid infoportaalis Sinu juurde aega broneerida! Lisame infoportaalis Sinu profiili kõrvale broneerimisnupu, mis toob Sulle rohkem kliente ja netibroneeringuid!
 

Broneeringud Sinu kodulehelt

TIMIFY broneerimisrakenduse võid isegi oma kodulehele lisada. Lihtsalt kopeeri ja kleebi lühike koodijupp oma kodulehe lähtekoodi (ära muretse, see on käkitegu ja me anname Sulle samm-sammulised juhised!). Kuhu broneerimisnupp Sinu kodulehel tuleb, saad ise valida. Kui klient klikib broneerimisnupul, siis ilmub Sinu teenuste nimekiri ja klient saab vaid kahe liigutusega Sinu juurde aja broneerida!
 

Kutsu kliente TIMIFY nutirakenduse kaudu broneerima!

Ole oma klientide jaoks ööpäevaringselt olemas! TIMIFY nutitelefoni rakendusega saavad kliendid Sinu juurde aega kinni panna kiirelt ja lihtsalt millal iganes ja Sind isegi lemmikutesse lisada! Ja tänu TIMIFY rakenduse otsingumootorile oled uutele klientidele leitav.
 

 

Küsi pakkumist

Eesti esimene digiturunduse
e-raamat algusest lõpuni
Omanda ülivajalikud teadmised kasumlikumate turundusotsuste tegemiseks

Soovin e-raamatut

Kui terve on sinu koduleht? Testi tasuta! Open