Teenused

1182.ee - infotelefon ja infokataloog

Tuntud infoliini kaubamärk 1182 tähistab lisaks infoliinile ka mahukat veebiportaali ja võimalust teenuseid tellida

Eesti tuntuim infotelefon

Eesti tuntuim infoliin kasutab numbrit 1182 alates 1. maist 1998. Tänaseks koondab 1182 enda alla ka mitmeid teisi kunagisi tuntud infoliine ja on tugevam kui kunagi varem. 1182 tuntust saab Eestis võrrelda hädaabinumbri 112 tuntusega - enamik teab meie numbrit une pealt.

Miks on 1182 vajalik

Kui otsingumootorite abil otsimisel pole alati kindel, et saadud andmed ka tõele vastavad, siis infoliini teenuse puhul on tegu kontrollitud infoga. Endiselt tekib olukordi, kus inimesed ei saa internetti vabalt kasutada, telefoniteenus on reeglina siiski kättesaadavam.
1182 pole vaid suur kontaktide andmebaas, lisaks infole teenuste kohta saab meilt juba osasid teenuseid, nagu näiteks taksot, tellida. Koos kasutajate abiga anname infot ka teenuste ja toodete kvaliteedi kohta. 1182 infoliini toetab mobiilirakendus ja mahukas veebiportaal, kus lisaks kontaktidele leidub infot Eestis toimuva kohta.

Kiir-reageerimist vajavad olukorrad, kus auto seiskub keset teed või on vaja lukuabi telefoni, ei hakka pea keegi otsima internetist vajalikku numbrit - 1182 teab ja ühendab õiged kontaktid. Samuti ka söögikohtadega, mida soovitakse (võõras kohas) ümbruses väisata - 1182 hoiab aega kokku ja langetab otsuse inimese eest. Samuti viib reklaam 1182's kliendid kokku ettevõtetega. Just need on põhjused, miks olla oma ettevõttega kirjas!

Soovid, et ka Sinu ettevõte oleks esindatud?

Küsi pakkumist

Eesti esimene digiturunduse
e-raamat algusest lõpuni
Omanda ülivajalikud teadmised kasumlikumate turundusotsuste tegemiseks

Soovin e-raamatut

Kui terve on sinu koduleht? Testi tasuta! Open