Facebook Wizard

Facebooki reklaam - Facebook Wizard

Ei ole uudis, et sotsiaalmeedia osakaal inimeste päevas aina kasvab. Kui telekas hakkab reklaam, siis mida teevad inimesed? Avavad mobiiltelefoni. Ja kuhu nad seal liiguvad? Facebooki. Seetõttu oleks tark meeles pidada turundusplaane tehes ka Facebooki turunduse osakaalu.
Et tõsta sotsiaalmeedia kasu, siis eeldab see edukate Facebooki kampaaniate läbiviimist. Seetõttu oleme valinud selleks puhuks Facebook Wizardi.


Facebook Wizard on ainus reklaamilahendus, mille abil saame kampaania tulemuslikkust garanteerida. Reklaam oma välimuselt ei erine kuidagi nendest reklaamidest, mida igapäevaselt oma Facebooki uudisvoos näha võid. Ent tänu erilise algoritmiga programmile suudame ainsana garanteerida Sulle reklaami tulemuslikkust - inimeste arvu, kelleni reklaam jõuab ja korduste arvu, mitu korda Sinu reklaami ühele inimesele näidatakse. See tagab, et Sinu sõnum jääb inimestele meelde.

          

KÜSI PAKKUMIST>>


Reklaamimudel, mille mõõdupuuks pole vaid klikid

Ettevõtted, mille toodete või teenuste tarbimine on olulisel määral seotud asukohaga, otsivad igapäevaselt vastust küsimusele: „Kuidas saada rohkem kliente?“ Vaateaken peatänaval või esindus populaarses kaubanduskeskuses on kindlasti üheks võimalikuks lahenduseks, kuid see ei tarvitse alati olla kõige soodsam võimalus. Seda eriti ajahetkel, mil juba on olemas maksejõuline klientuur, kelle esimeseks valikuks toodete-teenuste otsimisel on Facebook ja Google.

Erinevalt tavalisest Facebooki turundusest, on Facebook Wizard on uus reklaamimudel, mis ei toetu pelgalt bännerite klikkimisele või näitamisele. Selle asemel garanteerime sõnumi edastamise Sinu sihtrühmale, näidates reklaami konkreetses ajavahemikus ja kindla arvu kordustega, et tagada sõnumi kinnistumine Sinu potentsiaalse kliendi mällu. See on parim viis sotsiaalmeedia turunduses, garanteerimaks õigete klientide maksimaalse kaasamise.

                             
 

Korduste arv loeb!

Mitte ainult Facebooki reklaami, vaid ka mistahes sotsiaalmeedia turunduse puhul on ülioluline õige korduste arv. Näidates seda ühele inimesele liiga vähe (1-2 korda), ei pruugi inimene reklaamile üleüldse reageerida ja veel vähem reklaami sõnumit meelde jätta. Näidates reklaami inimesele liiga palju (10 või enam korda), võib reklaam muutuda tüütuks.

KÜSI PAKKUMIST>>


Üldtuntud digitaalse reklaami kontseptsioon on selline:


                                   

 


Facebook Wizardiga saad Facebooki turunduse täislahenduse

  1. Kujundame, loome ja optimeerime Sinu Facebooki reklaami. Garanteerime reklaami ulatuse ja näitamiste sageduse vastavalt valitud sihtrühmale.

  2. Kuvame Sinu reklaami kasutaja Facebooki uudisvoos, nii arvutis kui mobiilses seadmes. Uudisvoo reklaam katab kasutaja ekraanist 40% arvutis ja 100% mobiilses seadmes.
                                     

3. Kampaania kestvus on 2-4 nädalat, mis lõppeb siis, kui kokkulepitud Facebooki turunduse eesmärgid on täitunud.
 

Facebook Wizard võrrelduna kogemusteta Facebooki kampaania loojaga


           

Loe veel:

 

Küsi pakkumist

Eesti esimene digiturunduse
e-raamat algusest lõpuni
Omanda ülivajalikud teadmised kasumlikumate turundusotsuste tegemiseks

Soovin e-raamatut

Kui terve on sinu koduleht? Testi tasuta! Open