Digiturundus - Teenused - FCR Media OÜ
11707
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-11707,cookies-not-set,mkd-core-1.1,page-teenused,ajax_fade,page_not_loaded,,fcr media burst child-child-ver-1.0.0,burst-ver-2.1, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive,"><!-- Google Tag Manager (noscript) --><noscript><iframe src="https://www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-PSH264L" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe></noscript><!-- End Google Tag Manager (noscript) --><br style="display:none;

Teenused

Tänapäev eeldab, et Sinu ettevõtte on netis olemas. Ja mitte ainult. Oodatakse positiivset kasutajakogemust. Sellest on saanud n.-ö. “hügieenifaktor” ehk miski, mida märgatakse alles siis kui seda pole. Tehnoloogiate igapäevaosaks saamine, digiplatvormid ja andmeanalüüs võimaldavad kliente mõista ja pakkuda neile väärtusi terve ostuprotsessi vältel. Sinu ettevõtte jaoks on see kasvuvalem.
Aitame mõista Sinu klientide käitumist. Luues esmalt arusaamise, pakume välja tulemusliku terviklahenduse kasvuks nii kodu- kui ka välisturgudel.
ÄRIKONSULTATSIOON

ÄRIKONSULTATSIOON

Aitame leida sobiva strateegia ja tööplaani. Meilt saad kaasamõtleja ja vajadusel ka tööriistad, millega enda ettevõttes uuendusi ellu viia.

DIGIAUDIT JA TURUNDUSSTRATEEGIA

DIGIAUDIT JA TURUNDUSSTRATEEGIA

Digiturunduse audit kaardistab kitsaskohad ja võimalused ning annab hea aluse teha teadlikke otsuseid ettevõtte digitaalseks kasvuks.

KODULEHTEDE VALMISTAMINE

KODULEHTEDE VALMISTAMINE

Valmistame kodulehe, mis lähtub Sinu ettevõtte eesmärgist ja vajadustest.

SEO - Kodulehe optimeerimine

SEO - Kodulehe optimeerimine

Kodulehe otsingumootoritele optimeerimine on tõhusaim viis kodulehe leitavuse, külastatuvse ja usalduse suurendamiseks otsingumootorites.

REKLAAM OTSINGUMOOTORITES

REKLAAM OTSINGUMOOTORITES

Oskuslikult üles ehitatud otsingukampaania võimaldab katta kasutaja ostuteekonna esialgsest huvist kuni toote/teenuse kordusostuni.

BÄNNERREKLAAM

BÄNNERREKLAAM

Efektiivne viis bränditeadlikkuse kasvatamiseks ning taasturundamiseks ehk enda ettevõtte toodete või teenuste meeldetuletamiseks kodulehe külastajatele.

VIDEOREKLAAM

VIDEOREKLAAM

Soovid maksimeerida oma kampaaniate ulatust ja tulemusi ning pakkuda oma klientidele väärtuslikku ja haaravat sisu kanalis, kus igapäevaselt veedab aega 80% Eesti internetikasutajatest?

SOTSIAALMEEDIA

SOTSIAALMEEDIA

Facebook, Instagram, Messenger, LinkedIn, Twitter – iga brändi auditoorium on unikaalne ning sellesse tuleb läheneda individuaalselt.

SISUTURUNDUS

SISUTURUNDUS

Sõna, pilt, video – aitame Sul luua ühiseid sõnumeid, mida kasutada kõigis turunduskanalites.