Teenused

Tänapäev eeldab, et Sinu ettevõtte on inernetis olemas. Ja mitte ainult. Oodatakse positiivset kasutajakogemust. Sellest on saanud nö “hügieenifaktor” ehk miski, mida märgatakse alles siis, kui seda pole. Tehnoloogiate igapäevaosaks saamine, digiplatvormid ja andmeanalüüs võimaldavad kliente mõista ja pakkuda neile väärtusi terve ostuprotsessi vältel. Sinu ettevõtte jaoks on see kasvuvalem.
Aitame mõista Sinu klientide käitumist. Luues esmalt arusaamise, pakume välja tulemusliku terviklahenduse kasvuks nii kodu- kui ka välisturgudel.

Digiturunduse audit kaardistab kitsaskohad ja võimalused ning annab hea aluse teha teadlikke otsuseid ettevõtte digitaalseks kasvuks.

Valmistame kodulehe, mis lähtub Sinu ettevõtte eesmärgist ja vajadustest.

Kodulehe otsingumootoritele optimeerimine on tõhusaim viis kodulehe leitavuse, külastatuvse ja usalduse suurendamiseks otsingumootorites.

Oskuslikult üles ehitatud otsingukampaania võimaldab katta kasutaja ostuteekonna esialgsest huvist kuni toote/teenuse kordusostuni.

Efektiivne viis bränditeadlikkuse kasvatamiseks ning taasturundamiseks ehk enda ettevõtte toodete või teenuste meeldetuletamiseks kodulehe külastajatele.

Soovid maksimeerida oma kampaaniate ulatust ja tulemusi ning pakkuda oma klientidele väärtuslikku ja haaravat sisu kanalis, kus igapäevaselt veedab aega 80% Eesti internetikasutajatest?

Facebook, Instagram, Messenger, LinkedIn, Twitter– iga brändi auditoorium on unikaalne ning sellesse tuleb läheneda individuaalselt.

Sõna, pilt, video– aitame Sul luua ühiseid sõnumeid, mida kasutada kõigis turunduskanalites.

Aitame leida sobiva strateegia ja tööplaani. Meilt saad kaasamõtleja ja vajadusel ka tööriistad, millega enda ettevõttes uuendusi ellu viia.