Digiaudit

Digiaudit

Digiturunduse Audit kaardistab kitsaskohad ja võimalused ning annab hea aluse teha teadlikke otsuseid ettevõtte kasvuks online’is.

Kiirelt areneval ja võimalusterohkel digiturunduse maastikul on keeruline luua tervikpilti ja eristada olulist, küll aga on digikasvu aluseks targalt ülesse ehitatud digikeskkond. See aitab saavutada pikaajalist, strateegilist kasvu või siis vastupidi – süsteemsed puudujäägid  minimaliseerivad investeeringute oodatva mõju digikanalites.

 

Miks digitaalne audit?

 Ostan sisse agentuuri teenuseid ja tahan veenduda, et olen õigel kursil
 
 Haldan digitaalseid kampaaniaid ja protsesse ise ning soovin veenduda töö efektiivsuses
 
 Pole päris kindel, kuidas minu brändil/ettevõttel digitaalsel maastikul läheb ja vajan sõltumatut professionaalset kõrvaltvaadet
 
 Plaanin suuremat digitaalturunduse investeeringut, kuid enne soovin kaardistada nn. “nullpunkti” ja saada prioretiseeritud ülevaate järgnevatest sammudest


 


Digitaalne audit hõlmab endas

Veebilehe audit
SEO audit
Sotsiaalmeedia audit (Facebook, Twitter, Instagram, VKontakte)
PPC (klikipõhise reklaami) audit (Adwords, Doubleclick, YandexDirect, Bing)
Digitaalse müügitunneli kirjeldus koos strateegilise kasvu võimaluse soovitustegaTeeme põhjaliku ülevaate Sinu ettevõtte tänasest võimekusest oma potentsiaalse turu katmisel digikanalites; viime läbi analüüsi, mis hõlmab veebilehe(de), sotsiaalmeedia kanalite ja digikampaaniate struktuuri ning sisu tõhusust võttes arvesse nende ärilisi eesmärke; koostame tervikliku ülevaate ja anname motiveeritud soovitused digivõimekuse tõstmiseks.


 

Ask for offer

Eesti esimene digiturunduse
e-raamat algusest lõpuni
Omanda ülivajalikud teadmised kasumlikumate turundusotsuste tegemiseks

Soovin e-raamatut

How optimized your website is? Check it for free! Open