Ruumide rent kontoritööks, koolituste või seminaride läbiviimiseks

Kaasaegses Metalli 3 ärimajas
352,3
m2
 
7
tuba
 
6
parkimiskohta
Rendime valgusküllase büroopinna
Kaasaegses Metalli 3 ärimajas
Anname rendile 352,3 m2, kaasaegsete lahendustega, esindusliku kontori 2015. aastal valminud Metalli majas Kristiines. Valgusküllane äripind paikneb kuuekorruselise hoone teisel korrusel. Kontori juurde kuuluvad seitse erineva suurusega kabinetti, kolm tualettruumi ja köögimööbli ning -tehnikaga sisustatud köök.
Renditav büroopind sobib hästi nii igapäevaseks kontoritööks kui ka rahvarohkemate ürituste, näiteks koolituste või seminaride korraldamiseks. Ruumide eraldamiseks on lisaks tavapärastele seinalahendustele kasutatud ka klaasvaheseinu ning helikindlaid voldikvaheseinu. Nii saab kontoripinna ühest osast tekitada 75 inimesele sobiva auditooriumi. Büroopinnal on PVC-põrandad, moodulripplagi ning heledates toonides värvitud seinad. Soovi korral ka osaline või täielik kontorimööbli võimalus. Soovi korral on võimalik ruumidesse kohe sisse kolida.
Aadressil Metalli 3 asuvasse hoonesse ja üüripinnale sisenemine toimub magnetkaardi abil, pinnale on paigaldatud valveseadmed. Üüripinna juurde kuulub 6 väliparkimiskohta.
Eesti esimene digiturunduse
e-raamat algusest lõpuni
Omanda ülivajalikud teadmised kasumlikumate turundusotsuste tegemiseks

Soovin e-raamatut

Kui terve on sinu koduleht? Testi tasuta! Open