Reklaam otsingu­mootorites

Eestis kasutab 90% internetikasutajatest informatsiooni hankimiseks otsingumootorit, kusjuures 95% kasutajatest vaatab vaid esimese lehe tulemusi. Otsingumootori reklaam on kiire ja tõhus võimalus saamaks esilehel nähtavaks ning toomaks välja oma teenuse või toote konkurentsieelised. Klikipõhine reklaam otsingumootorites Google, Yandex ja Bing seda just võimaldabki.

Oskuslikult üles ehitatud otsingukampaania võimaldab katta kasutaja ostuteekonna esialgsest huvist kuni toote/teenuse kordusostuni.

Soovin olla leitav

Kuidas töötab?

Valime Sinu toote/teenuse põhjal välja asjakohased märksõnad, mida inimesed otsingute tegemisel kasutavad ning loome neile vastavad reklaamid, koos lisaväärtust pakkuvate reklaamilaienditega.

Soovin märksõnaanalüüsi

Sinu kasu

  • Pakume Sulle analüüsi ja eesmärgist lähtuva lahenduse väljatöötamist
  • Kaardistame klienditeekonna, analüüsime märksõnu, seame mõõdikud, loome reklaamtekstid ning pakume kampaaniate haldust ja masinõppel baseeruvat optimeerimist vaid sertifitseeritud Google spetsialistide poolt
  • Interaktiivsed raportid lähtuvalt Sinu kampaania eesmärkidest

Juba aastaid oleme Google Premier partner, mis lisaks meile seatud kvaliteedinõuetele, annab võimaluse seista ka uute lahenduste pakkumisel digiturunduse eesrindel.

Tahan katsetada uusi lahendusi