Kirjutaja
Kirjutaja,
tule loo sisu!
Oleme täisteenust pakkuv digiturundusagentuur ja aitame oma klientidel kasvada nii kodu- kui välisturgudel. Ääretu digimaastik on meie mängumaa – rajame uusi otseteid eesmärkideni ning ehitame sildu inimeste ja ettevõtete, loomingulise ja analüütilise vahele.
Kirjutaja, tule loo sisu!
Keda me otsime?
    Otsime oma tegusasse ja kokkuhoidvasse meeskonda tekstikirjutajaid, kes tahaks süveneda meie kohalike ettevõtete töödesse ning tegemistesse. Saaksid olla abiks meie klientide edu saavutamisel nii Eestis kui eksportturgudel. Töö eelduseks on hea kirjalik eneseväljendusoskus eesti keeles, mõne võõrkeele valdamisest on pigem kasu kui kahju.
Mis on töö sisu?
  • Erinevate tekstide (blogipostitused, sisuturundusartiklid, veebitekstid, kliendilood) kirjutamine meie kliendiks olevatele ettevõtetele.
  • Klientidega suhtlemine eelmainitud tekstide tarbeks, vajadusel intervjuud meilitsi, telefonitsi või silmast silma. Info kogumine erinevatest kirjalikest allikatest ning tekstide toimetamine.
Mida pakume?
  • Paindliku mahu ja ajagraafikuga projektipõhist tööd kooli või põhitöö kõrvalt.
  • Võimalust mõista hetkeseisu ettevõtlusmaastikul, oleme suurima kliendibaasiga digitaalmeedia agentuur Eestis. Meie abiga saad piiluda nii suurte kui väikeste ettevõtete tagatubadesse, teha nähtust järeldusi ning mõista, kuidas ajada äri Eestis ning murda Eestist välja või aidata teistel seda teha.
  • Tööga seonduvat toetavat nõu ja tagasisidet kogu projekti vältel.
  • Tasu tehtud töö eest.