• img

    Finants­spetsialist, ootame sind oma meeskonda!

Oleme täisteenust pakkuv digiturundusagentuur ja aitame oma klientidel kasvada nii kodu- kui välisturgudel. Ääretu digimaastik on meie mängumaa – rajame uusi otseteid eesmärkideni ning ehitame sildu inimeste ja ettevõtete, loomingulise ja analüütilise vahele

Finants­spetsialist

Keda me otsime?
Otsime oma tegusasse meeskonda finantsspetsialisti, kes aitab tagada meie raamatupidamise ja raamatupidamisandmete korrektsuse ning õigeaegse kirjendamise. Aitad meil arendada ettevõtte raamatupidamis- ja ärianalüüsisüsteeme, tagad kiire ja objektiivse aruandluse nii osakondade kui meie toodete lõikes. Samuti aitad tagada finantsprognoosimudelite ja -analüüside pideva täiendamise parimate juhtimisotsuste tegemiseks.

Oled sobiv kandidaat,
kui Sul on kõrgharidus või selle omandamine lõppjärgus. Ootame, et omad varasemat töökogemust raamatupidamise valdkonnas, oled ekspert mõne raamatupidamistarkvara kasutamisel ning omad finants- ja andmeanalüüsi kogemust.

Anname sulle vabad käed arenemaks ja võimalusi mõelda piirideta, et saavutada häid tulemusi. Me paikeneme Tallinna ühes kõige mõnusamas kontoris Noblessneris, kus mereni on vaid seitse sammu ja sinu tööpäevi ilmestab SUPitamine, jooksutrenn, jooga, pinks või muu Sinu lemmiksport.

Kandideerimiseks saada palun CV või LinkedIN profiil personal@fcrmedia.ee.
Küsimuste puhul ole hea ning helista või kirjuta meie personalijuhile jane.ilm@fcrmedia.ee;
+372 5681 0300 (Jane Ilm)

Jaga seda pakkumist: