Eesti esimene väikeettevõtjale pühendatud digiturunduse e-raamat

Omanda ülivajalikud teadmised kasumlikumate turundusotsuste tegemiseks
Pühendasime raamatu valmimisse lugematul hulgal tunde, et:
1. avada Sinu silmad digiturunduse tegeliku olemuse ja potentsiaali kohta
2. anda juhiseid digiturunduse eesmärgipäraseks kasutamiseks
3. tutvustada Sulle digiturunduse nippe ja võimalusi, millest mujal veel ei räägita
ja seda kõike selleks, et:
Sinu ettevõtte turundus muutuks teadlikuks ja eesmärgipäraseks
Sinu ettevõte saaks digiturunduse kaasabil maksimaalselt kasvada
Sinu ettevõtte turundus oleks tulutoov investeering, mitte kulu
E-raamatu autorid
Martin Varrand
Digiturunduse spetsialist

Martin vastutab FCR Media väärika esindatuse eest kõigis digitaalsetes kanalites. Martini lemmikaine on sotsiaalmeedia, ent viieline on ta kõigis digiturunduse kanalites.

Martin Kesküll
Google’i kontohaldur

Martin on hübriid. Peamiselt tegeleb Martin Google AdWordsi kontode haldusega, kuid saavutab järjest enam ka SEO valdkonnas. Martin on Martinitele omaselt taibukas ja kiire õppija.

Jüri Hass
Internetiturunduse spetsialist

Jüri orienteerub hästi kõiges, mis puudutab digimeediat. Tema analüütilised oskused aitavad digiturunduse muuta investeeringuks.

Janno Jakobson
Veebidisainer

Selleks et digimeedias edukas olla, tuleb tähelepanu pöörata ka visuaalile ja kasutajamugavusele. Janno teadmised veebidisainist ja veebilehtede kasutusmugavusest teevad õnnelikuks nii meid kui ka meie kliente.

Kevin Pärnaste
Google’i kontohaldur

Kevin on SEO, laiemalt öeldes kodulehearenduse ekspert. Kevinil on tugevad tehnilised teadmised ning tal on võime märgata kiiresti puudujääke, mis pidurdavad kodulehe efektiivsust.

Kaido Kask
Veebidisainer

Ükskõik milline väljakutse ees seisab, võtab Kaido selle avasüli vastu. Ka siis, kui tuleb protsessi käigus välja mõelda uusi viise, kuidas ülesanne lahendada. Hea kohanemisvõime muutuva keskkonnaga on innovatsiooni alustala.

Siiri Oden
Digimeedia projektijuht

Siiri on Google’i spetsialist, kes oskab suurepäraselt andmeid analüüsida ning nende põhjal uusi, toimivaid lahendusi välja pakkuda.

Lele Saarts
Turundusspetsialisti praktikant, raamatu koostaja

Turunduspraktikandina Martin Varrandit abistades tegeles Lele selle raamatu projektiga. Pole paremat viisi õppida kui käed külge panna ja 100% pühenduda. Eriti hea, kui sind toetab nii abivalmis ja professionaalne tiim nagu FCR Media.

Stella Adamson
Raamatu kujundaja ja küljendaja

Stella on tulihingeline graafiline disainer, kes pühendab enda päevad disaini õppimisele ja disainimisele. Eriti õnnelik oli ta võimaluse üle kujundada seda õpikut ning anda enda panus meeldivale lugemiselamusele.

Harlis Velk
 

Harlis on Google’i ekspert. Tema teadmised Google’i reklaamivõimalustest on Eestis ainulaadsed ja tema töö tagab meie klientide investeeringutele mitmekordse tasuvuse.

Elmo Jõeleht
 

E-kanalite müügijuhina vastutab Elmo FCR Media kodulehe kui ettevõtte müügimehe eest. Tema teadmised otsingumootorite toimimisloogikast loovad erakordseid tulemusi Google’i otsingutulemustes ja ettevõtte müügiedus.

Eesti esimene digiturunduse
e-raamat algusest lõpuni
Omanda ülivajalikud teadmised kasumlikumate turundusotsuste tegemiseks

Soovin e-raamatut

Kui terve on sinu koduleht? Testi tasuta! Open