Bännerreklaam

Efektiivne viis bränditeadlikkuse kasvatamiseks ning taasturundamiseks ehk enda ettevõtte toodete või teenuste meeldetuletamiseks kodulehe külastajatele. Bränditeadlikkuse kasvatamine on üheks esimeseks sammuks kliendibaasi suurendamisel. Kui Sinu võimalikud kliendid ei ole Sinu toodete või teenustega tuttavad, siis kuidas nad teavad, kelle poole enda probleemi lahendamiseks pöörduda?

Võta ühendust

Kuidas toimib?

Google Display võrgustikku kuulub üle 2 miljoni partnersaidi. Meie eesmärgiks on kaardistada Sinu potentsiaalsete klientide profiil ning läbi Google partnersaitide nende potentsiaalsete klientide ette ka jõuda.

Võta ühendust

Sinu kasu

Toimiva lahenduse leidmiseks pakume Sulle analüüsi ja eesmärgist lähtuva lahenduse väljatöötamist. Kaardistame klienditeekonna, analüüsime märksõnu, seame koostöös mõõdetavad eesmärgid, loome vajadusel bännerite visuaalid ning pakume kampaaniate haldust ja optimeerimist vaid sertifitseeritud Google spetsialistide poolt. Tulemuste presenteerimiseks kasutame interaktiivseid kampaaniate efektiivsust mõõtvaid raporteid.

Võta ühendust