Uudised

Uudised

13. mai 2016 Google suuremahuline uuendus mobiilisõbraliku veebilehe hüvanguks
Google hoiatas meid juba mõned kuud tagasi, et mais on oodata uuendust, mis annab veel tugevama signaali, et Sinu veebileht peab olema mobiilisõbralik. Nüüd on suuremahuline uuendus väljas, mida see tähendab?
4. mai 2016 Kuidas olla nähtav konkurentide klientidele?
Kuigi reklaamimine Google Gmail’i keskkonnas on võimalik juba paar aastat, kasu-
tatakse vägagi efektiivset Gmail Sponsored Promotions (GSP) teenust Eestis üllatavalt vähe, õigupoolest suur osa inimestest pole sellest midagi kuulnudki.
10. märts 2016 Google kaardikonto korda - tegu on suure tasuta turundusväljundiga!

Kunagi ilmus paljude ettevõtete punane punktike justkui võluväel Google kaardile. Eestis, näiteks, on selle aluseks Kontakt.ee andmebaas. Paraku on väga vale see info vaid teadmiseks võtta ja unustada. Mõistlik oleks Google “Minu ettevõte” konto omistada, sest alates 28. juulist 2015, asus Google automaatselt loodud ja omanikuta kontosid kustutama.

29. veebruar 2016 Reklaamide hulk Google otsingulehel on vähenenud
FCR Media Google kontohaldurid juhivad tähelepanu, et selle aasta algul on Google otsingumootoris reklaamide paigutust muudetud ja ära on kaotatud otsingutulemuste kõrval olnud parempoolne reklaamiveerg.
19. veebruar 2016 SEO trendid aastal 2016

SEO-maailmas muutub mobiilisõbralikkus määravaks.

Kuna mobiilsetest seadmetest tehtud otsingute osakaal on juba suurem kui tavaarvutite oma ning kasvab päevast päeva edasi, siis kõigepealt peaks iga ettevõte tähelepanu pöörama kodulehe sobivusele erinevate ekraanisuurustega mobiilsete seadmetes ehk jälgima, et koduleht oleks mobiilisõbralik

29. jaanuar 2016 Millised on turundustrendid aastal 2016?

FCR Media reklaamispetsialist Martin Varrand: "Pole kahtlust, et turundusvaldkond on hetkel meeletu kiirusega muutumas. Tänapäeva turundust mõjutab suuresti interneti ja praeguseks ka nutiseadmete järjest kasvav kasutatavus. Paljude kliendid ei ole enam ammu seal, kus arvatakse neid olevat, mis tähendab vaid üht: Sul tuleb oma klientidega uuesti ühele lainele saada."

Kust nad infot otsivad ja milliseid sotsiaalmeedia kanaleid kasutavad? Kanaleid ja võimalusi enda näitamiseks on meeletult ning kohe kindlasti  ei ole vaja kõikides neis figureerida. Teha valik on ülimalt oluline, et jõuaksid oma kliendini. Järgnevalt tutvustan alanud aasta kuumemaid turunduskanaleid, et Su otsustamist lihtsustada.

22. detsember 2015 2000 vs 2015: Klient saab täna reklaami tõhusust oluliselt rohkem mõõta
Tänane FCR Media Eesti suurkliendihaldur Rando Reining: “Kui paarikümne aasta eest alustasime, olime ainsad, kes pakkusid reklaamilahendusi igas suuruses ettevõtetele, peamiselt siis infokataloogide ja -telefoni näol. Vahepeal läks konkurents hullumeelselt tihedaks. Täna oleme seisus, kus väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele taaskord vähe nii laia tootevalikuga pakkujaid on.” 
10. detsember 2015 Kuidas veebilehe tõhusust mõõta ehk vana kooli turundaja unetud ööd
Kes vähegi suuremas ettevõttes töötanud, on kuulnud turundusosakonda rääkimas brändi tuntusest ja sellega seotud (enamasti märkimisväärsetest) kuludest. Seda, kui palju raha need kulutused tagasi toovad, tihti väga detailselt ei jälgitagi.
23. november 2015 Koduleht ei kõneta?

Lihtsad nõuanded, kuidas luua kodulehe sisu

“Olles täiesti aus, siis potentsiaalset klienti tegelikult ei huvita esmajoones mitte sinu firma ajalugu, vaid see, mida sa müüd ja miks sa konkurentidest parem oled,” toob FCR Media SEO kontohaldur Sven Ulmand ühte lausesse kokku põhilise, mille vastu kodulehe sisu luues

eksitakse.

29. oktoober 2015 7 saatuslikku viga, mida kodulehe tellimisel vältida
Kodulehe tellimisel teeb enamik ettevõtetest vigu, mis mõjutavad oluliselt nende äri, kirjutab FCR Media SEO kontohaldur ja internetiturunduse spetsialist Jüri Hass oma blogis.
Olen analüüsinud sadu ettevõtete kodulehti ja enamikul juhtudel on mõni allpool kirjeldatud vigadest kodulehe loomisel tehtud. Koduleht on täna kõige olulisem vahend ettevõtte turundamiseks. Seetõttu peab kodulehe tellimisel olema väga põhjalik ja suhtuma sellesse sama tõsiselt nagu oma kodu ehitamisse. Siit 7 olulisemat asja, mida peab kodulehe tellimisel meeles pidama:
15. oktoober 2015 Eesmärkide seadistamine Google Analytics'is
Eesmärkide seadistamine on üks olulisemaid võimalusi, mida pakub Google Analytics veebisaidi ja reklaamikampaania efektiivsuse analüüsimiseks.
4. september 2015 Twitteris saab nüüd reklaamida!?

Alates 3. septembrist saavad Twitteris reklaamida ka Eesti ettevõtted, kirjutab FCR Media Eesti internetiturunduse spetsialist Jüri Hass oma blogis.

Ametlik teenuse nimi on Twitter Ads ja sellega saab tuua esile oma säutse, kasvatada äppide allalaadimisi, liiklust veebilehele või kasvatada oma konto jälgijaid rohkem kui 200 riigis, Eestis kaasa arvatud.

29. august 2015 Pooli Eesti kodulehti püütakse nähtavaks teha iganenud vahenditega
“Umbes pooltel kodulehtedel, millega oma töös kokku puutun, loodetakse meta märksõnadele, mida otsimootorid otsingutulemuste reastamisel juba aastaid enam ei kasuta,” ütleb FCR Media Eesti SEO (otsimootoritele optimeerimine) kontohaldur Sven Ulmand, kelle igapäevatööks on kodulehtede optimeerimine otsingumootorite tarbeks.
2. juuni 2015 1182 vahendusel saadeti 34. Tartu Rattarallil ligi 7000 lühisõnumit
FCR Media tooteportfelli kuuluv infotelefon 1182 on Tartu Maratoni Kuubiku ürituste infopartner juba aastaid. Alates tänavusest Tartu Maratonist jagame pealtvaatajatele SMSi teel infot rajal toimuva kohta.
26. mai 2015 1182 abistab infoga 34. Tartu Rattarallil
FCR Mediale kuuluv Eesti suurim ja tuntuim infotelefon 1182 on juba aastaid Tartu Maratoni sarja ürituste ametlikuks infopartneriks. Nii ka eeloleval nädalavahetusel Tartu Maratoni Kuubiku raames toimuval legendaarsel Tartu Rattarallil.
4. mai 2015 Veebilehe mobiilisõbralikkus hakkab mõjutama Google AdWordsi reklaami hinda
Hiljuti hakkas Google oma otsingumootori orgaanilises otsingus kasutama mobiilsetele seadmetele kohandatud malliga veebilehtede puhul silti "mobiilisõbralik" ja teatas ametlikult, et veebilehe mobiilisõbralikkusest sõltub ka selle positsioon otsingus.
28. aprill 2015 1182 Tallinn tuli kindla võiduga Eesti meistriks!
Naiste Eesti meistrivõistluste neljas finaalmäng jäi sedakorda seeria viimaseks. Kitsukeses Tallinna Ülikooli võimlas olid 1182 Tallinna naised täna selgelt paremad igas igas elemendis, eelkõige aga häälestuses ja võidujanus – skoor 78:57 võit ning kogu seeria 3-1.
21. aprill 2015 FCR Media osales taas Tartus Maamessil
16-18.04.2015 osales FCR Media teist aastat Tartu Maamessil. 1182 on Maamessi ametlik infopartner ja nii oli ka maamessi alal püsti pandud ametlik 1182 infopunkt. Omaette boksis toimus ka infokataloogi Kontakt jagamine.
20. aprill 2015 SEO - VÕLUROHI 21. SAJANDI KLIENDI VÕITMISEKS
Inimeste sensorid olid vanasti kõrv ja silm - reklaami kuulati ja vaadati. “Online brändi tajuvad inimesed teisiti, seda võiks nimetada digimeeleks, mis meil viimaste aastatega välja arenenud on, suur osa digimeelest tegeleb reklaamimüra vältimisega,” ütleb FCR Media digitoodete arendusjuht Ruslan Gogin. 
20. aprill 2015 SOOVITUSED REKLAAMIMISEKS GOOGLE ADWORDS KESKKONNAS

Eesti turul on AdWords reklaamkeskkonna kasutajaid ja pakkujaid palju ning hind mida pealtnäha sarnase teenuse eest investeeritakse on samuti väga erinev. Google Premium VKE Partneri FCR Media AS kontohaldur Harlis Velk toob välja olulisema, mida Google AdWordsi kasutades on mõistlik jälgida. 

20. aprill 2015 1182 UUS SPORDIRAKENDUS
1182 koostöös Klubiga Tartu Maraton vahendab infot otse rajalt. Lisaks sellele, et pärast finišeerimist saab spordiüritusel osaleja ise oma mobiiltelefonile tervitussõnumi koos tulemustega, saavad osaleja sooritust jälgida ka tema sõbrad ja tuttavad. 
17. aprill 2015 VEEBILEHE MOBIILISÕBRALIKKUS MÕJUTAB POSITSIOONI GOOGLE OTSITULEMUSTES
Google teatas, et alates 21. aprillist hakkab Google mobiilses otsingus veebilehe mobiilisõbralikkus mõjutama otsingutulemuste järjestamist.
15. aprill 2015 FCR MEDIA OSALES MESSIL VÕTI TULEVIKKU
FCR Media AS osales sel aastal esimest korda tudengite karjäärimessil "Võti Tulevikku”, mis toimus tänavu juba veerandsajandat korda.
31. märts 2015 MOBIILILT TEHTUD GOOGLE OTSINGUTE ARV ON AASTAGA KAHEKORDISTUNUD
Nutitelefonide pealetung internetist toodete ja teenuste otsimisel tõrjub laua- ja sülearvuteid juba nii selgelt tagaplaanile, et telefonisõbraliku veebilehe tegemata jätmine võib kurjalt kätte maksta juba lähiajal. 
17. veebruar 2015 43. TARTU MARATONI LÜHIRAJAL OLI 1182 LÕPETAJAT
Kummutame kõigepealt kuluaarides liikvele läinud sahinad, justkui olnuks 43. Tartu Maratoni lühiraja läbinute arv 1182 turundustrikk. Infotelefoniga 1182 seotud inimesed ei ole maratoni lõpptulemusega manipuleerinud. 

Kui terve on sinu koduleht? Testi tasuta! Open